Program Partnerski

Witamy na stronie programu partnerskiego K-MONT Polska.

Masz stronę internetową, prowadzisz sklep lub bloga, posiadasz listę adresów e-mail ludzi potencjalnie zainteresowanych naszym urządzeniem lub masz kanał na YouTube?

Świetnie trafiłeś! Przy niewielkim wysiłku możesz zacząć generować duże zyski dzięki naszemu programowi partnerskiemu.

Wystarczy, że wykorzystasz nasze materiały promocyjne, do których otrzymasz dostęp od razu po zaakceptowaniu Twojego wniosku rejestracji m.in. reklamy w formie banerów gotowe do umieszczenia na stronie lub krótka 13 sekundowa reklama ukazująca działanie naszej kotleciarki, którą możesz w łatwy sposób wykorzystać np. dodając ją do swojego nowego filmu na YouTube a następnie umieszczając swój link specjalny przekierowujący na stronę zakupu w opisie. Twoi widzowie z pewnością będą zainteresowani.

 

Jak to dokładnie działa?

Po  zarejestrowaniu otrzymasz swój specjalny link, który jest przypisany do Twojego konta:

Tak wygląda zwykły link: https://k-mont.pl/sklep/maszynka-do-schabowych

Tak wygląda przykładowy link specjalny, który jest już przypisany do jednego z naszych partnerów: https://k-mont.pl/sklep/maszynka-do-schabowych/?wpam_id=4

Gdy przekierujesz potencjalnego klienta na naszą stronę poprzez swój specjalny link, ma on aż 90 dni na podjęcie decyzji o zakupie i gdy do tego czasu wróci do naszego sklepu i ją podejmie, otrzymasz prowizję w wysokości 10% od sprzedaży.

Wszystkie transakcje będą widoczne w kokpicie. Dodatkowo otrzymasz wiadomość e-mail o każdej uzyskanej przez Ciebie sprzedaży.

 

Kiedy otrzymasz zarobione pieniądze?

Wypłaty realizujemy 20-ego dnia każdego miesiąca, przez PayPala lub zwykłym przelewem bankowym.

Minimum potrzebne do wypłaty zarobionych środków z naszego sklepu to 200 zł.

Jeśli zaakceptowaliśmy Twój wniosek i jesteś już naszym partnerem, prosimy o zalogowanie się, aby uzyskać dostęp do kokpitu.

Jeśli nie jesteś naszym partnerem, ale chciałbyś nim zostać, musisz złożyć wniosek.