Regulamin

Sprzedający

***Robiąc zakupy w sklepie K-MONT, kupujący oświadcza, że zapoznał się z poniższym regulaminem i akceptuje jego warunki***

1. Dane klienta są bezpieczne i chronione certyfikatem SSL. Udostępniane są sprzedającemu i pośrednikowi otrzymywania płatności jedynie w celu realizacji zamówienia. Nie są wykorzystywane do celów marketingowych. Kupujący ma prawo do wglądu, poprawienia, jak również usunięcia swoich danych osobowych w każdej chwili.

2. Realizacja zamówienia następuje w ciągu maksymalnie 48 godzin od chwili otrzymania płatności lub zamówienia od kupującego. Sprzedający nie ma wpływu na godzinę lub dzień, w którym przesyłka zostanie odebrana przez kuriera w przypadku przesyłek kurierskich. Czas dostarczenia przesyłki do klienta to 1-2 dni robocze. Klient zostanie poinformowany o nadaniu przesyłki poprzez wiadomość SMS lub e-mail.

3. Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumenta, przy zawieraniu umowy ze sprzedającym na odległość, ma on prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w nienaruszonym stanie i jest czysty (został dostarczony w takim stanie, w jakim został wysłany). Koszt wysłania towaru i jego odesłania pokrywa kupujący. Zaległa kwota zostanie zwrócona nabywcy nie później niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez sprzedawcę zwracanego przedmiotu wraz z dołączonym do niego dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu towaru.

4. Klient ma prawo do reklamacji zakupionego towaru w ciągu 1 roku wyłącznie z dowodem zakupu. Firma K-MONT zobowiązuje się do rozpatrzenia jej w terminie nie dłuższym niż 21 dni roboczych, licząc od daty przyjęcia towaru do serwisu. Warunki reklamacji obejmują naprawę, wymianę, a także odstąpienie od umowy, jeżeli wada jest istotna. Koszt wysyłki pokrywa kupujący, natomiast odesłania – sprzedawca.

5. W przypadku, gdyby wysyłka towaru znacząco się opóźniała (3-4 dni), a kupujący nie otrzymał informacji o jej wysyłce, proszony jest on o jak najszybszy kontakt telefoniczny.

6. Obecnie dostępne płatności to: PayU, tradycyjny przelew bankowy i płatność przy odbiorze.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w polityce prywatności.